Kosmetické ošetření pleti pro ženy i muže

Standardní kosmetické ošetření

zahrnuje: odlíčení obličeje, úpravu obočí, změkčující gel, hluboké čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, ruční peeling, maska, závěrečný krém

Ošetření s ultrazvukovou špachtlí (Skin Scrubber)

zahrnuje odlíčení obličeje, úpravu obočí, ošetření Skin Scrubber, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém: Skin Scrubber spolu s vhodnými přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk (peeling) a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná.

Liftingové ošetření s ultrazvukovou špachtlí

zahrnuje odlíčení obličeje, úpravu obočí, ošetření Skin Scrubber, lifting, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém. Liftingové ošetření se provádí formou vpravování sér do pokožky.

Chemický peeling

zahrnuje odlíčení obličeje (pleťové mléko, tonikum), aplikace chemického peelingu, neutralizace, maska, fotoprotekce. Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Doporučený počet aplikací 3 a více. Konzultace na chemický peeling zdarma.

Rezervace termínu

rezervaci Vám potvrdíme telefonicky

Ceník