Endermologie Detox

Je ideální pro oživení zašlé a unavené pleti, jelikož evokuje drenáž k odstranění toxinů a reoxiduje pokožku.
Napíná vrásky, čistí póry a plet a tím dosahujeme jednotnější a krásnější pleti.

LPG – Lipomassage​

Lipomasáž je speciálně vyvinutá metoda od francouzské firmy LPG. Jedná se o současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy. Lipomasáž zabere i tam, kde s cvičením a dietami nemůžete uspět. Zabírá na problematické partie, odstraňuje celulitidu, zeštíhluje, tvaruje postavu a zpevňuje ochablou pokožku. Zeštíhlení • Formování • Zpevnění • Lymfodrenáž.

Vyzkoušejte, zda za 10 lpg ošetření můžete dosáhnout viditelného zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete.

Endermologie®️ Body je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG. 

Už po 10 procedurách uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

lpg
ec2e5e42-8678-4b38-8d05-4e476e642a3c

Viditelné výsledky již po 3. ošetření

ENDERMOLOGIE-Cellulite-W1TanningandBeauty-Treatments-770x434-1
Cellulite on the buttocks and thighs. White isolate. Before and after
beforeafterfront

Lipomasáž působí jako relaxační, bezbolestná, zpevňující masáž, jedno ošetření trvá 30 – 50 minut.

S jakými problémy pomáhá LPG masáž?

Endermologie® face

SKUTEČNÉ FITNESS VAŠÍ PLETI

Péče endermologie® face má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Díky ošetření endermologie® face mohou profesionálové v oboru péče o krásu konečně efektivním způsobem pečovat o problematickou a stárnoucí pleť příjemným a bezpečným způsobem.

Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermologie® face dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již po jednom ošetření je prokázán viditelný efekt.

Endermologie® face je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Příjemná a relaxační endermologie® face je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

Rezervace termínu

Datum a čas rezervace, který uvedete při rezervaci je pouze orientační. Termín vám bude potvrzen telefonicky nebo e-mailem.

Ceník

Důležité informace o endermologickém obleku, který je potřeba mít na sobe při každé LPG proceduře…

📍Proč potřebujete mít kombinézu na LPG proceduře? 

📍A proč je důležité mít pouze originál kombinezu LPG?

📍Procedury přístrojem LPG se provádí pouze ve speciální kombinéze, která se správně nazývá “endermologický oblek.”

Díky němu je procedura výrazně efektivnější a pečlivější vůči vaší pokožce. Kombinéza také zajištuje hygienu a comfort.

Originál LPG endermo oblek má speciální látku , která zajištuje kvalitní přilnavost a manipulaci.

🚫Neoriginální LPG kombinézy jsou vyrobené z jiných materiálů, které neposkytují potřebnou spojitost a manipulaci, tupí hlavice přístrojů a tím brání dosáhnout správných výsledku.